Mężczyzna, któremu wpadnie w oko pociągająca kobieta zwykle musi wykonać pierwszy krok

Mężczyzna, któremu wpadnie w oko pociągająca kobieta zwykle musi wykonać pierwszy krok

Mężczyzna, któremu wpadnie w oko pociągająca kobieta zwykle musi wykonać pierwszy krok i zasugerować randkę. Propozycja ta sama w sobie wiąże się z dużym stresem, dlatego powinno się właściwie do tego przygotować i wybrać ciekawe miejsce na randkę. Wybór miejsca na romantyczne spotkanie jest bardzo istotny, gdyż mówi dużo zarówno o składającym ofertę jak i daje kobiecie sygnał, czy kandydat na potencjalnego chłopaka dobrze ją zna i wie gdzie bawiłaby się najlepiej.

Jednym z najlepszych i najbezpieczniejszy pomysłów na randkę jest spacer do jednego z kilku pięknych parków, które usytuowane są w wielu miastach. Kolejnym klasycznym rozwiązaniem jest randka w kinie lub dyskotece. Warto jednak zastanowić się, czy takie opcje nie są już zbyt znane.

Dobrym sposobem na przygotowanie się do randki jest przeczytanie historii miłosnych. Jednym z portali które oferują takie opowiadania jest: https://opowiadania-erotyczne.pl/

Wiele osób opisuje tam swoje randki i to co się działo po nich. Dzięki temu część opowiadań rozwieje Twoje obawy i zyskasz pewność siebie idąc na randkę z nowo poznaną osobą.

Zamiast na spacer może warto zabrać dziewczynę do muzeum, na paintball laserowy lub tradycyjny albo na zawody sportowe?

Ryzyko jest wielkie, ale z drugiej strony wrażenie niesztampowości  pozostanie na pewno na długo w pamięci dziewczyny. Dlatego chłopaki, nie bójcie się interesujących pomysłów bo mogą wam się bardzo opłacić

A co na ten temat mówią same zainteresowane?

Agnieszka z Uniwersytetu Łódzkiego mówi, że jej wymarzona randka to właśnie jakiś niestandardowy pomysł – W kinie i na spacerze była już kilkanaście razy. Chciałabym żeby chłopak mnie czyś zaskoczył. W końcu jeśli mamy być razem, będziemy się często spotykać, dlatego już na początku powinien pokazać, że umie zaproponować coś fajnego.

Ewa z kolei twierdzi, iż idealna randka to taka, która wymaga dużego zaangażowania i współpracy. Świetnym pomysłem według niej jest wizyta w barze z planszówkami i innymi grami. Twierdzi również, że dobrym pomysłem może okazać się escape room. Chociaż ten pomysł może lepiej zostawmy na drugą lub trzecią randkę..

Dla Magdy wymarzoną randką byłby wspólny trening na siłowni. To bardzo odważna decyzja, w końcu aspirujący do roli przyszłego partnera mężczyzna, musiałby ją widzieć w trakcie wysiłku fizycznego.. być może zmęczoną i spoconą. Skąd taki pomysł? Jak twierdzi Magda, wysiłek fizyczny pozwala na odstresowanie się. Ponadto w trakcie niego jest masę różnych tematów do obgadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *