Meble na zamówienie. Który sklep wybrać?

Meble na zamówienie. Który sklep wybrać?

W obecnych czasach do łask wróciły meble na wymiar. Odchodzi się od wielkich sieciówek meblarskich i ich tzw. Uniwersalnych rozwiązań. Każdy z nas jest inny. Każdy ma odmienne potrzeby i gust. Z tych powodów stworzenie mebla dla wszystkich jest po prostu niemożliwe.

Z tego powodu powstało Comodo Meble. Pracę nad projektem zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb i preferencji Klienta.  Kolejno podczas całego procesu tworzenia i realizacji, zapraszamy do aktywnego uczestniczenia. Nasi doświadczeni architekci skrupulatnie tworzą wizualizację. Którą później produkujemy we własnych fabrykach. Pracujemy tylko na wysokiej jakości atestowanych materiałach. Równie ważne jak wygląd i funkcjonalność, jest dla nas bezpieczeństwo Użytkownika. Nigdy nie zapominamy, że miarą efektu naszej pracy jest satysfakcja Klienta.

Historia Comodo Meble

Comodo Meble powstało we wrześniu 2016 roku. W tym samym czasie rozpoczęliśmy budowę nowoczesnej hali produkcyjnej. Już w lutym 2017 roku zakończyliśmy budowę własnej, nowoczesnej hali produkcyjnej. To właśnie tutaj powstają wszystkie nasze wizualizacje i meble. Nasze pierwsze zrealizowane zamówienie powstało w marcu 2017. Patrząc z perspektywy czasu, jesteśmy dumni z tej daty.

Kolejnym krokiem było uruchomienie w Galerii Gala w Lublinie stałej ekspozycji oraz punktu sprzedażowego naszej firmy. Jesteśmy dla Państwa na ulicy Fabrycznej 2, lokal 1.2.

Co stanowi o profesjonalnej usłudze?

W naszej firmie pracują ludzie z pasją. Każdy etap pracy wykonujemy samodzielnie. Od projektu, przez realizację, montaż i pomoc po sprzedażową. Fakt ten powoduje, że praca z nami jest łatwa, szybka i przyjemna. Nie odsyłamy Zainteresowanego do kolejnych biur i podwykonawców. Bierzemy całą odpowiedzialność za nasze usługi. W tym oczywiście za gwarancje jakości.

Podejmujemy się wielu różnych projektów. Głównie tworzymy szafy, meble do kuchni, salonu, łazienki i garderoby. Nasze projekty charakteryzuje nowoczesność, solidność i ponadczasowość. Praca z każdym Klientem to dla nas ogromna przygoda. Lubimy ludzi. Dlatego z przyjemnością spełniamy marzenia. Każdy Klient to dla nas indywidualność. Nasza praca jest kreatywna, niemal artystyczna. Jednocześnie podszyta znajomością psychologi w tym ludzkich osobowości.

Jedno jest pewne, nigdy nie stworzyliśmy dwóch jednakowych mebli. Wnętrza, które wyszły spod naszej igły, są jedyne w swoim rodzaju. Niepowtarzalność dodaje klasy, wysokiej jakości i elegancji. Nasze projekty powstają w głowie Klienta. My tylko pomagamy urzeczywistnić te wyobrażenia.

Serdecznie Państwa Zapraszamy, aby obejrzeć nasze przykładowe realizacje w Lublinie przy ul. Fabrycznej 2, lokal 1,2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *