Czym zajmuje się firma Stasto?

Czym zajmuje się firma Stasto?

Instalacje techniczne wszelkiego typu wymagają zawsze zastosowania odpowiedniej jakości materiałów, urządzeń i elementów wykończeniowych. Nie inaczej jest w przypadku instalacji opartej na automatyce siłowej, hydrauliki pneumatycznej czy wszelkiego rodzaju zaworach, zasuwach oraz przepustnicach. Dostarczaniem takich właśnie rozwiązań dla przemysłu zajmuje się firma Stasto działająca nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku.

Precyzja w wielkim przemyśle

Na pozór wykonanie elementów takich jak zawory w instalacjach wodnych, kanalizacyjnych czy hydraulicznych nie kojarzy się z koniecznością bycia dokładnym. To często wielkie elementy ważące nawet kilkadziesiąt kilogramów, gdzie różnica paru milimetrów czy centymetrów jest wręcz nieodczuwalna. To jednak błędne myślenie, ponieważ zawory mimo swojej toporności biorą bardzo ważny udział w prawidłowym działaniu całej instalacji. Odstępstwo od normy nawet na kilka milimetrów oznacza zwykle brak szczelności. Ten zaś przekłada się na duże straty przesyłowe oraz ryzyko awarii całej instalacji. Co więcej, w przypadku zaworów np. z reduktorami ciśnienia brak precyzji w ich wykonaniu grozi niebezpiecznym rozsadzeniem elementu.

Oferta firmy Stasto

Dystrybutorzy zaworów oraz pośrednicy w ich sprzedaży przykładają więc ogromną wagę do tego, aby oferowane przez nich produkty cechowały się najlepszą jakością. W ofercie firmy Stasto (www.zawory.org) znajdują się więc zawory pochodzące od zaufanych producentów i dostawców o ogromnej renomie. Kupujący znajdą tu między innymi:

– zawory kulowe ręczne i pneumatyczne

– zawory bezpieczeństwa i upustowe

– zawory grzybkowe i membranowe

– zawory elektromagnetyczne

– zawory współosiowe i klapy zwrotne

– przepustnice ręczne, pneumatyczne i elektryczne

– instalacje hydrauliki pneumatycznej i sprężonego powietrza

Ze względu na specyfikę oferowanych produktów firma swoją ofertę kieruje w szczególności do wyspecjalizowanej grupy klientów, w tym przedsiębiorstw budowlanych.

Różnorodność producentów

Tak samo ważne jak dbałość o wysoką jakość zaworów, jest też dbanie o różnorodność produktów dostępnych w ofercie. Im więcej firm i producentów, tym po pierwsze większy wybór dla klientów (także finansowy), ale przede wszystkim szersza możliwość wyboru zaworu o najbardziej optymalnych parametrach. W Stasto zadbano o to, aby dostępność ta była jak najwyższa, stąd w ofercie nie brakuje produktów od kilkunastu różnych dostawców wyróżniających się zaufaniem na rynku oraz wysoką klasą swoich artykułów. Dzięki temu kupujący nie musi sprowadzać zaworów zza granicy i czekać na nie tygodniami, ale w Stasto kupuje je od ręki i bez dodatkowych kosztów transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *